Karbantartás gyakornok (Debrecen)

engineering. tomorrow. together.

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. Közel 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Karbantartás gyakornok

Feladatok

  • Karbantartási terület adminisztratív támogatása
  • SAP rendszerbe adatok feltöltése
  • Az adatváltozások lekövetése a vállalatirányítási rendszerben
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a termelés előkészítéssel
  • Határidők betartása

Elvárások

  • Nappalis hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 20 munkaóra vállalása
  • MS Windows és Office alapos ismerete
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás előny
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló és csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye

Debrecen

Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest  |  www.thyssenkrupp.hu
Debrecen