Karbantartás vezető (Komárom-Esztergom megye)

Karbantartás vezető

Leírás

Komárom környéki partnercégünk részére kollégát keresünk az alábbi feladatok elvégzésére:

Feladatok

  • Gépek rendelkezésre állásának biztosítása
  • Karbantartási tervek készítése és frissítése
  • Megelőző karbantartások tervezése, ellenőrzése, gépi hibaelhárítás
  • Karbantartók szakmai támogatása, oktatása, napi munka megszervezése
  • Tartalék alkatrész felhasználás ellenőrzése
  • Kisebb gépépítési/gépfejlesztési projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás gépgyártókkal, gépbeszállítókkal és külső partnerekkel
  • Beruházási és költségtervek nyomon követése

Elvárások

  • Minimum technikusi végzettség (gépészmérnök / villamosmérnök végzettség előny)
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • MS Office és vállalatirányítási rendszer ismerete

Előny :

  • Lengyel nyelvtudás

#helpingnorthwhitecollar

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye