Karbantartás Vezető / Maintenance-Facility Leader (ZJ) (Komárom-Esztergom megye)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Karbantartás Vezető / Maintenance-Facility Leader (ZJ)

Feladatok:

  • A termelő eszközök üzemképességének biztosítása, eszközök állapotának vizsgálata, javítása és megőrzése;
  • Éves karbantartás ütem- és költségtervének elkészítése, a terv végrehajtása (PREVENTIVE MAINTENANCE);
  • A technológiai folyamatok műszaki fejlesztése;
  • Váratlan üzemzavarok elhárítása;
  • Az új berendezések üzembe helyezésének felügyelete;
  • Részvétel a berendezések munka, ellenőrzési, karbantartási utasításainak elkészítésében, illetve ezek betartatásában és végrehajtásában;
  • Kapacitás-, létszám- és költségtervek, valamint időszakos előrejelzések készítése;
  • Üzemeltetési tevékenységhez, beruházásokhoz kapcsolódó ütemtervek, költségtervek készítése, követése, ellenőrzése;
  • Az épületek megfelelő állapotának biztosítása, a szükséges javítási munkálatok elvégzésének felügyelete, fejlesztéssel kapcsolatos beruházások menedzselése;
  • FACILITY (takarítási, biztonsági) feladatok menedzselése, vállalati gépkocsik üzemeltetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök);
  • Min. 3-5 év multinacionális ipari gyártó cégnél (Automotive, Machinery, Metals, Mechanical Engineering or Electical Manufacturing) szerzett műszaki, karbantartás vezető, üzemeltetési tapasztalat (MAINTENANCE MANAGER, TECHNICAL LEADER, FACILITY MANAGER, EHS MANAGER…);
  • Gyakorlatias, sokrétű szakmai tudás, gyártási ismeretek (FÉMMEGMUNKÁLÁS, öntöde, lemezalakítás, hegesztés, CNC, PLC, mechanikus, elektromos, pneumatikus vagy hidraulikus gépek);
  • Vezetői tapasztalat (10-50 fő);
  • Aktív ANGOL nyelvtudás;
  • Határozott, céltudatos, terhelhető személyiség;
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye