Karbantartási csoportvezető/Junior manager (villamos oldal) (Tatabánya)

Karbantartási csoportvezető/Junior manager (villamos oldal)

Leírás

Dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünkhöz keresünk karbantartásban és automatizálásban jártas csoportvezető kollégát. Várjuk azon jelöltek jelentkezését is akinek nincs még vezetői tapasztalata, de erős szakmai ismeretekkel és vezetői ambíciókkal rendelkeznek!

Feladatok

  • Csoportvezetés (10 fő villamos/automatizálási technikus és mérnök csapat)
  • Folyamatfejlesztés
  • Karbantartási program kidolgozása és végrehajtása
  • Berendezések karbantartásának és javításának koordinálása
  • A karbantartási eljárások kidolgozása és a végrehajtás biztosítása, karbantartási mutatószámok nyomon követése
  • Részvétel a munka előkészítésében, végrehajtásában és végrehajtatásában, a berendezések ellenőrzési és karbantartási utasításaiban
  • Gyártóberendezések működőképességének, ellenőrzése, javítása és megfelelő állapotuk megőrzése
  • Kapcsolattartás vállalkozókkal és szolgáltatókkal
  • A hatékonyság növelése érdekében bevált gyakorlatok végrehajtása, valamint hatékonyságnövelő intézkedések bevezetése
  • Folyamatos együttműködés az egyes osztályok vezetőivel
  • Egészségvédelmi és biztonsági irányelvek betartatása
  • A gyár, kiszolgáló épületek és irodahelyiségek infrastruktúrájának optimális működtetésének koordinálása (gáz, víz, villany, légkondicionáló, sűrített levegő, hűtés-fűtés...)
  • Utility területtel összefüggő projektekben való hatékony részvétel

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan villamosmérnök)
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Karbantartási, automatizálási és projektvezetési ismeretek
  • Határozott, megoldásorientált, együttműködő személyiség
  • Előny: csoportvezetői tapasztalat, Eplan, Visual Basic, MES, HMI, TIA Portal, SCADA, PLC ismerete

Amit kínálunk
  • Kötetlen munkaidő
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Jó hangulatú, nemzetközi csapat
  • Lehetőségekkel és kihívásokkal teli multikörnyezet

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya