Karbantartási és logisztikai gyakornok (Szigetszentmiklós)

Mind-Diák Szövetkezet

A Schneider Electric az energiamenedzsment és az automatizáció vezető vállalata. Európában szerte 130 országban, több, mint 144,000 alkalmazottal vagyunk jelen.

Karbantartási és logisztikai gyakornok

Feladatok

  • Munkalapok elektronikus és papír alapú iktatása
  • Csomagolóanyag bevételezés
  • Szállítólevelek iktatása
  • Egyedi eszközök, anyagok felkutatása az interneten illetve meglévő partnereinknél
  • Egyszerű, projektekkel kapcsolatos adminisztráció, időpont egyeztetés e-mailben, telefonon
  • alvállalkozók fogadása, kísérése, munkalapok leigazolása
  • Raktár oldalról jelzett problémák figyelése, javítás adminisztratív nyomon követése (nearmiss fájl)
  • Karbantartás KPI adatok összesítése
  • Gépeken, berendezéseken egyszerű karbantartási, javítási feladatok végrehajtása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Műszaki vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Felhasználó szintű MS Office programok ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti 30-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra
  • Laptop,és mobiltelefon a munkavégzéshez
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú elhelyezkedési lehetőség (min. 1 év)
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Céges buszjárat biztosítása

Előnyök

  • Min. középszintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós