Karbantartási és szerviz vezető (Budapest)

A V-Híd Vagyonkezelő Kft. a magyarországi építőipar egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján vesz részt európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési, felújítási és karbantartási munkákban. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

Műszaki területünkre új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Karbantartási és szerviz vezető

Főbb feladatok:

  • a vállalat tulajdonában lévő és a bérelt gépek TMK jellegű karbantartásának szervezése,
  • éves karbantartási terv elkészítése, rendkívüli meghibásodások kezelése,
  • a karbantartáshoz szükséges anyagok beszerzése, a beérkezett pályázatok versenyeztetése,
  • a kisgépek javítását végző szerelők irányítása,
  • az irányítása alá tartozó munkavállalók munkaidőbeosztásának elkészítése,
  • a tulajdonban lévő és bérelt műhelyek üzemeltetése és működtetése.

Leendő munkatársunk:

  • műszaki technikusi végzettséggel rendelkezik
  • 2 év hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • gyakorlott MS Office és Excel felhasználó
  • analitikus és előrelátó gondolkodásmód jellemzi
  • precíz, rugalmas és teherbíró
  • megbízható, lojális
  • önálló munkavégzésre képes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • vasútépítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás
  • jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér

Munkaidő:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidő

Kezdés:

  • az állás azonnal betölthető

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerülete és a projektek kivitelezési helyszíne

E-mail címre küldött magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Budapest