Karbantartási igazgató / Esztergom régió (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Európai tulajdonban lévő öntöde részére keresünk tapasztalt felsővezetőt az alábbi pozícióba:

Karbantartási igazgató

Feladatok

  • Karbantartási tervek készítése;
  • Megfelelő megelőző és reagáló karbantartási tevékenységek alkalmazása;
  • Karbantartási költségvetések elkészítése és költségek minimalizálása;
  • Folyamatos karbantartás fejlesztési tervek kidolgozása;
  • Termelési rendszerek automatizálása, új gépek telepítésében való részvétel;
  • Műszaki hibák okának felkutatása és megoldások;
  • Éves KPI-ok készítése és értékelése;
  • Karbantartó csapat vezetése.

Elvárások

  • Releváns egyetemi mérnöki végzettség;
  • 3 és 5 év közötti autóipari tapasztalattal rendelkező karbantartás vezető lehetőleg öntödei és / vagy megmunkálási ismeretekkel;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Karbantartási módszerek ismerete;
  • Számítógépes ismeretek (Excel, PPT);
  • Jó vezetői készség;
  • Dinamikus, magabiztos fellépés.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, vállalati gépjármű magánhasználatra, cafeteria.

Előnyök

  • Magasnyomású öntödében szerzett releváns tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Esztergom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Esztergom