Karbantartási részlegvezető (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

Karbantartási részlegvezető

Karbantartás vezetés - automatizált gyártósor - induló gyártás

Zöldmezős beruházást indító gyártó partnerünkhöz keresünk innovatív területre új kollégát az alábbi pozícióba:

Karbantartási csoportvezető

Feladatok:

  • Kb. 80 fős karbantartó csoport irányítása, támogatása (mérnökök és 3 műszakos karbantartók)
  • Induló gyártás számára karbantartási rendszer kiépítésében való aktív részvétel, majd a későbbiekben ennek zavartalan működtetése és fejlesztése
  • Az adott területre vonatkozó megelőző karbantartási munkák tervezése, szervezése, lebonyolításának felügyelete
  • Felmerülő hibaelhárítások támogatása
  • Automatizált gyártósor felügyelete
  • Hatékonyságnövelő javaslatok, gépkihasználás növelő és selejtcsökkentő akciók kidolgozása
  • Karbantartáshoz kapcsolódó beszerzésekben való részvétel
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a társosztályokkal

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Automatizált gyártósorok és PLC programozás ismerete
  • Karbantartás irányításában szerzett több éves tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • TPM és karbantartási mutatók ismerete
  • Határozott, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomag (alapbér, cafeteria, vezetői bónusz, utazási és étkezési hozzájárulás)
  • Részvétel egy induló gyártás életében
  • Oktatások biztosítása
  • Hosszú távú, szakmai kihívásokkal teli munkalehetőség nemzetközi környezetben

Munkavégzés helye:

Pest megye