Karbantartási vezető (Nyírbátor)

Karbantartási vezető

Nyírbátori partnercégünk karbantartási csapatának élére keresünk tapasztalt vezető kollégát.

  • Gép és épület karbantartási terület irányítása és ellenőrzése
  • Karbantartások megtervezése és felügyelete
  • Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
  • Karbantartási utasítások elkészítése
  • Beruházásokhoz kapcsolódó ütemtervek, költségtervek készítése, követése, ellenőrzése
  • Közüzemi és energiaszolgáltatási szerződések előkészítése
  • Műszaki, karbantartási dokumentáció kezelése, nyilvántartások vezetése
  • Karbantartáshoz kapcsolódó riportok, prezentációk készítése

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 év karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • MS Office magabiztos felhasználói ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Multitasking képesség
  • Gyors helyzetfelismerő képesség
  • Agilis, proaktív hozzáállás

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Rugalmas és támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Nyírbátor