Karbantartó (Szentgotthárd)

A hirdetés már lejárt!

A C.Tessile Könnyűipari és Kereskedelmi Kft saját állományba, KARBANTARTÓ munkakörbe, határozatlan időre keresi új kollégáját.

Ideális jelöltünk gépszerelő/műszerész végzettséggel , és minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik. Önálló munkavégzésre képes, és szereti a csapatmunkát is.

Miért hozzánk?

  • Versenyképes fizetés
  • Fix, tervezhető, de akár hetente választható 3 féle munkarend 6-14 h ; 8-16h; és 8-12-14-18h.
  • Próbaidő letelte után biztosítjuk a munkaruházatot.
  • Havi jelenléti prémium
  • Készpénzes étkezési hozzájárulás
  • Autómatikus béremelés

Feladatai:

  • Eseti és periódikus hibajavítások, karbantartási feladatok elvégzése
  • Tervezett munkák szervezésében való részvétel
  • Alkatrészek, szükséges anyagok felmérése, jelentése

Előnyt jelent az olasz nyelv ismerete, érvényes targoncavezetői engedély, pneumatikai/villamossági ismeretekben való jártasság.

C.Tessile Kft. 1056 Budapest, Váci utca 81.

Munkavégzés helye: 9970 Szentgotthárd, Hunyadi utca 33.

Telefon : 0694/554-073

Szentgotthárd