Karbantartó (Sopronkövesd)

Partnerünk a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, amely a legjelentősebb autógyárak partnereként kulcsfontosságú szerepet tölt be az autóiparban.

A dinamikus fejlődéshez elengedhetetlen, hogy bővítsék csapataikat, ebből a célból, saját állományos dolgozóként keresünk hozzájuk KARBANTARTÓ kollégákat.

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Karbantartó

Feladatok

  • automata gépek rendelkezésre állásának biztosítása,
  • termelés támogatása,
  • gyártás felügyelete, technológiai berendezések üzemeltetésével kapcsolatos hibaelhárítási feladatok elvégzése,
  • részvétel elő-, és nullszéria gyártásában,
  • munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentációk kezelése.

Követelmények

  • villanyszerelő, mechatronikai vagy mechanikai végzettség,
  • PLC vezérlésű pneumatikai gépek karbantartásában szerzett gyakorlat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • nyitottság az új dolgok elsajátítására, műszaki feladatok iránti érdeklődés.

Előny:

  • idegen nyelv ismerete (angol, német, ukrán, stb.),
  • pneumatikus, hidraulikus gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • szenzor és kamerás ismeretek,
  • szervo hajtások vagy bármilyen más elektromos eszközök üzemeltetésében, paraméterezésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér (tapasztalattól függően),
  • SZÉP kártya,
  • 13. havi juttatás,
  • nyári bónusz,
  • lojalitási bónusz,
  • céges autóbuszjárat a környező településekről,
  • bejárás támogatása,
  • szálláslehetőség,
  • korszerű technológiák, szakmailag kompetens csapat,
  • fejlődési lehetőség,
  • Munkatársi Támogató Program.

Munkavégzés helye

Sopronkövesd