Karbantartó (Budapest)

Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzat Bischitz Johanna Integrált Humán Szolgáltató Központ pályázatot hirdet a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján:

Karbantartó

munkakör betöltésére

Elvárások

  • Szakmunkásképző intézet, szakipari végzettség: víz-, gáz-, központi-fűtés szerelő és/vagy épületgépész és/vagy kazánfűtő
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • Foglalkozás egészségügyi alkalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Munkarend

  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamra
  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Az iskolai végzettséget/szakképzettséget igazoló bizonyítványok/oklevelek másolata
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul
  • Nyilatkozat arról, hogy alkalmazása esetén érvényes hatósági erkölcsi bizonyítványát benyújtja
  • A pályázat benyújtásának határideje: 2021. február 10.
Budapest