Karbantartó (Dunavarsány)

Dunavarsányi mézfeldolgozó üzemünkbe keresünk karbantartó munkatársat, 8 órás munkarendben, két műszakban.

Karbantartó

Feladatok

  • Berendezések, gépek karbantartása
  • Épületgépészeti berendezések felügyelete, karbantartása
  • A gyártás közben fellépő műszaki hibák elhárítása, a folyamatos működés biztosítása
  • Gépek, berendezések javítása
  • A technológiai folyamatok műszaki működésének biztosítása
  • Részvétel az új gépek beüzemelésében

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Alapszintű gép -és szerszám/eszköz ismeret
  • Műszaki tapasztalat
  • Jó műszaki érzék

Előnyök

  • Élelmiszeripari üzemben szerzett tapasztalat
  • Karbantartói tapasztalat
  • Középiskolai/ szakmunkás/ technikusi végzettség

Jelentkezés önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Telefon: +36-30-498-2071

Dunavarsány