Karbantartó (Budapest)

Karbantartó

Leírás

Szeretnéd a karbantartói tapasztalataidat egy dinamikusan fejlődő vállalatnál kamatoztatni? Akkor ez a hirdetés Neked szól! Műanyag nyílászárók alkatrészeinek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk karbantartót mechanikai és elektronikai feladatokra!

Karbantartó

Feladatok

  • Termelőberendezések és a villamos berendezések tervszerű karbantartási feladatainak elvégzése
  • Kapcsolószekrény takarítás, motorvédő szűrők, gépek ellenőrzése
  • Gépkarbantartási és üzemi karbantartási feladatok elvégzése
  • Felmerülő váratlan meghibásodások elhárítása
  • Mechanikus berendezések, gépelemek javítása, cseréje

Elvárások
  • Üzemi karbantartó tapasztalat
  • Lakatos, gépész, villanyszerelő képzettség előny
  • Műszaki, megoldás-orientált szemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Készenlét vállalása

Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil hátterű, osztrák vállalat
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatás
  • Bónusz

Munkavégzés helye

Budapest, II. Rákóczi Ferenc út, 1214 Magyarország

Budapest