Karbantartó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Karbantartó

Leírás

Elektrotechnikai termékek gyártásával foglalkozó megbízónk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Feladatok

  • Telephelyen üzemelő gépek és berendezések szakszerű karbantartása, üzemvitelének biztosítása
  • Meghibásodások hibakeresése, szükség szerinti javítása
  • Elvégzett munkák dokumentálása

Elvárások
  • Középfokú szakirányú végzettség - villanyszerelő vagy erősáramú technikus
  • Gépek, berendezések elektromos karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Alapfokú áramútterv olvasási készség, tanulási hajlandóság
  • Hibakeresében való tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, felelősségérzet
  • Precíz munkavégzés, fizikai állóképesség
  • Műszaki beállítottság
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Túlóra vállalási hajlam
  • Alapszintű számítógépes ismeret (munkalap rendszerben elvégzett munkák rögzítése)
  • Munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása
  • Rend fenntartására hajlandóság
  • Csapatjátékos

Előny, de nem feltétel
  • Gyártó gépek, berendezések elektromos hiba javításában szerzett tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Emelőgép kezelői végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag, kezdő bér meghatározása a szakmai tapasztalat alapján
  • Alapbéren felüli juttatások: havi és negyedéves teljesítmény bónusz, műszakpótlék, cafeteria
  • Folyamatosan növekvő megrendelésállomány miatt stabil, biztos munkahely
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes, kiterjedt egészségügyi szűrővizsgálatok évente többször
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Műszakrend: 4 műszakos (12 órás műszakok )

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest