Karbantartó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti Intézmény megbízásából a karbantartási csoport részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Elvárások:

  • Megfelelő szakirányú végzettség (vízszerelő, központi fűtésszerelő, gépszerelő és egyéb épületgépészeti szakmák),
  • Magyar állampolgárság,
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Légtechnikai rendszerek, berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • Klímatechnikai rendszerek, berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • Hűtő, klíma és hőszivattyú berendezés szerelői végzettség,
  • Kazánfűtő végzettség,
  • Alapszintű számítástechnikai ismeret

Feladatok:

  • Irodaházak, lakások épületgépészeti és azokkal összefüggő karbantartási feladatainak ellátása,
  • Kisebb javítások elvégzése,
  • Rendezvényeken ügyeleti feladatok ellátása, ,
  • A jogviszony időtartama:, Határozatlan idejű, ,
  • Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő, ,
  • A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:, Magyar nyelvű szakmai önéletrajzot, Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát, Bérigény megjelölést, Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,
  • Megjegyzés:, Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni, ,
  • Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: Karbantartó"

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest