Karbantartó (Budapest)

Cégünk kereskedelmi területen működő vállalkozásába

Karbantartó

munkatársat keresünk csapatunk bővítéséhez.

Ha Ön szakértője a víz-, villanyszerelési, burkolás karbantartásának, és szeretne egy dinamikus, fejlődő környezetben dolgozni, akkor Önre van szükségünk!

Feladatok

  • aktív részvétel a Vállalat helyiségeiben jelentkező javítási és karbantartási munkák elvégzésében,
  • segítséget nyújt a hibák feltárásában, majd részt vesz azok kijavításában,
  • az épületek állagának megóvása és fejlesztése érdekében épületgépészeti (kisebb villanyszerelési, apróbb kőműves munkák-festések, vízszerelési) munkákat is elvégez,
  • a karbantartási munka kiterjed a bútorok, egyéb berendezési és felszerelési tárgyak javítására is.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség gépészet, villanyszerelés, burkolás vagy hasonló területen
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalat karbantartói vagy hasonló területen előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség és kezdeményezőképesség
  • Jó csapatmunka és kommunikációs készség
  • Tűz-, munka- és balesetvédelmi ismeretek
  • Egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk

  • Barátságos munkakörnyezet és kiváló csapat
  • Stabil vállalati háttér és hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Ha szeretne részese lenni egy olyan csapatnak, ahol értékelik a szakmai tudását és fejlődési lehetőségeket kínálnak, küldje el önéletrajzát.

Budapest