Karbantartó (Budapest)

Karbantartó

Elvárások

  • Mechanikai, mechatronikai, elektrotechnikai műszerész vagy elektroműszerész technikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hosszú távú elkötelezettség

Munkaidő

  • Egy vagy három műszakos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Alapbér: bruttó 330.000-407.000 Ft között  + 45% délutáni műszakpótlék + 90% éjszakai műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás (cafetéria):400.000 Ft/év
  • Egészségbiztosítás, egészségprogramok és helyi orvosi rendelők
  • Iskolakezdési támogatás
  • Ingyenes sportolási lehetőség (uszoda, konditerem, sportpálya)

Feladatok

  • Töltő-, csomagoló- és gyártógépeket karbantartása
  • Gépbeállítások és termékváltások elvégzése
  • Gépek beüzemelés és áthelyezése
  • Átszerelési, javítási munkák irányítása
  • Csapatok munkájának irányítása, megszervezése

Munkavégzés helye

Budapest X.

Budapest