Karbantartó állás – Teljes munkaidőben, vagy másodállásban (Győr)

Műszaki beállítottságú karbantartót keresünk Győri telephelyre, versenyképes fizetéssel!

Az SZFK Holding Kft. 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás.

Műszaki beállítottságú karbantartót keresünk Győri telephelyre, versenyképes fizetéssel, teljes munkaidőben vagy másodállásban.

Feladatok:

  • Az intézményben felmerülő műszaki problémák, karbantartások minél gyorsabban és hatékonyabban történő elvégzése
  • Eszközök, berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • Gépek, berendezések javítása és karbantartása
  • Javítások dokumentálása

Elvárások:

  • Villanyszerelő, gépész, műszerész, vagy hasonló területen szerzett végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Agilis, kreatív, terhelhető személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidő
  • Izgalmas, kihívásokkal teli munka
  • Műszakpótlék

Győr