Karbantartó gépészmérnök (Göd)

Piacvezető kreatív technológiai fejlesztésekkel foglalkozó megbízónk részére az elektromos autók akkumulátorainak gyártása céljából keresünk karbantartó gépészmérnököt gödi lokációjú munkavégzéssel akár azonnali kezdéssel.

Karbantartó gépészmérnök

Feladatok

  • új gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel,
  • a meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése gépészeti szempontból,
  • a berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelése,
  • hidraulikus, pneumatikus, mechatronikai rendszerek üzemeltetése, beállítása,
  • karbantartási munkák támogatása, ellenőrzése,
  • a gépekkel összefüggő hibák feltárása, javítása.

Követelmények

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • kommunikációs szintű angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • autóiparban szerzett tapasztalat,
  • néhány éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • magabiztos PC ismeret (Windows Office, AutoCAD, fejlesztő rendszerek).

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat.

Munkavégzés helye

Göd

Göd