Karbantartó, kijáró szervizes - 450.000-550.000 HUF bruttó (Kecskemét) vagy (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Karbantartó, kijáró szervizes álláslehetőség!

Ne habozz a jelentkezéssel!

Hosszútávú munkalehetőség teljeskörű bejelentéssel, Cafeteria rendszerrel, 13. havi fizetéssel, bejárás támogatással!

Feladatok_

  • építkezési, munkavégzési helyszínen gépek szervizelése, javítása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • szerelés felhasználási területen, karbantartás
  • gépek működési, szerkezeti és pontossági vizsgálatainak elvégzése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szakmunkás végzettséggel rendelkezel (pl.: autószerelő, géplakatos)
  • min. 4 éves karbantartói/szervizes tapasztalatod van
  • pontos munkavégzés jellemez
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • nehézgépkezelői jogosítvánnyal rendelkezel

Bérezés:

  • br. 450.000-550.000 Ft

Azonnali kezdési lehetőség!

Munkarend:

  • 1 műszak (7-16 óráig)

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós vagy Kecskemét

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Szigetszentmiklós