Karbantartó, kijáró szervizes - Havi br. 450-550.000 Ft (Kecskemét)

Karbantartó, kijáró szervizes

álláslehetőség! Ne habozz a jelentkezéssel!

Hosszútávú munkalehetőség teljeskörű bejelentéssel, Cafeteria rendszerrel, 13. havi fizetéssel, bejárás támogatással!

Feladatok:

  • építkezési, munkavégzési helyszínen gépek szervizelése, javítása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • szerelés felhasználási területen, karbantartás
  • gépek működési, szerkezeti és pontossági vizsgálatainak elvégzése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szakmunkás végzettséggel rendelkezel (pl.: autószerelő, géplakatos)
  • min. 4 éves karbantartói/szervizes tapasztalatod van
  • pontos munkavégzés jellemez
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • nehézgépkezelői jogosítvánnyal rendelkezel

Munkarend:

  • 1 műszak (7-16 óráig)

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Bérezés:

  • br. 450.000-550.000 Ft

Azonnali kezdési lehetőség!

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.

Kecskemét