Karbantartó lakatos (Szeged)

A Medikémia Zrt., a Magyarországon piacvezető PREVENT autóvegyi termékek gyártója munkatársat keres

Karbantartó lakatos

munkakörbe.

Feladatok

  • Termelőgépek és egyéb munkaeszközök karbantartása, javítása, folyamatos működés biztosítása.
  • Közreműködés új technológiák telepítésénél.
  • Épületek és egyéb műtárgyak karbantartása.
  • Berendezések időszakos felülvizsgálata, ellenőrzése.

Elvárások

  • Lakatos, hegesztő szakmunkás végzettség.

Előnyök

  • Karbantartási, hibakeresési területen szerzett munkatapasztalat.
  • Számítógépes felhasználói ismeretek.
  • Kisteljesítményű kazánfűtő végzettség.
  • Targonca vezetői jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalat, biztos, hosszú távú munkahely.
  • Jó kereseti lehetőség.
  • Vállalati béren kívüli juttatás.
  • Szociális támogatási lehetőségek.
  • Kiemelkedő teljesítmény, jobbító javaslat és munkavállalói hűség jutalmazási rendszerek.
  • A vállalati sport- és szabadidős létesítmények ingyenes használatának lehetősége (szauna, edzőterem).
  • Mobiltelefon flottához történő csatlakozási lehetőség igen kedvező havi- és percdíjakkal.
  • Munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye

6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A.

Pályázatát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk.

Szeged