Karbantartó lakatos pozícióba munkatársat keresünk (Sóskút)

Karbantartó lakatos pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok

  • Termelő gépek mechanikus karbantartása, javítása
  • Gépegységek és cserealkatrészek javítása, felújítása
  • Termelő gépek TPM karbantartásában való aktív részvétel
  • Gépek rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • Esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása
  • Gépek, gépegységek és a munkaterület tisztán tartása
  • Munkájához kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, tapasztalat előny (karbantartó-lakatos, géplakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Pneumatika, hidraulika ismeretek, hibakeresés, és javítási gyakorlat
  • Gépészeti csapágy szerelési ismeretek
  • Műszaki beállítottság, önállóság
  • Önálló pontos munkavégzés, megbízható egyéniség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hegesztési ismeretek, gyakorlat

Amit kínálunk

  • Egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Munkába járás támogatása
  • SZÉP kártya juttatás
  • Biztos jövedelem
  • Igény esetén szállást biztosítanak munkásszállón történő elhelyezéssel
  • Többműszakos munkarend

Leírás

Megbízónk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Műszaki igazgatóságuk karbantartási csapatába keresünk munkatársat Karbantartó lakatos munkakörben

Munkavégzés helye

Sóskút

Sóskút