Karbantartó mérnök (Szombathely)

A hirdetés már lejárt!

Karbantartó mérnök

Leírás

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gépek rendelkezésre állási idejének stabilizálása, növelése.
  • Karbantartási költségek csökkentése.
  • Gépek, berendezések és gyártósorok műszaki állapotának folyamatos figyelemmel kísérése, szükség esetén beavatkozások elvégzése.
  • A normális üzemvitelhez szükséges pótalkatrészek biztosítása, folyamat mérnökséggel együttműködve, az igények felülvizsgálata mellett.
  • Gépépítési/gépfejlesztési projekteknél közreműködés.
  • Gépek nagykarbantartásában aktív részvétel.
  • Gépek tervszerű és eseti karbantartásának ellenőrzése.
  • Gépbeállítók és karbantartók szakmai támogatása.
  • Gépek dokumentációjának egységes rendszerbe foglalása és karbantartása.
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése.
  • Karbantartási utasítások ellenőrzése és módosítás kezdeményezése.
  • Megelőző karbantartó tevékenységek tervezése és végrehajtásának megszervezése

Elvárások
  • Villamosmérnök végzettség
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvismeret
  • PLC programozási ismeretek (Siemens STEP5, STEP7, TIA, Beckhoff TwinCAT2, stb.)
  • Automatizálási ismeretek

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely