Karbantartó mérnök (Sopronkövesd)

Partnerünk a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, amely a legjelentősebb autógyárak partnereként kulcsfontosságú szerepet tölt be az autóiparban.

Filozófiájuk: Életeket mentünk és ezért dolgozunk nap mint nap.

Dinamikus haladásunk és folyamatos technológiai fejlődésünk biztosítása céljából bővítési céllal az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Karbantartó mérnök

Feladatok

Feladatok részletesen:

  • Automatizálási projektekben való aktív részvétel, megvalósulást követően azok támogatása, nyomonkövetése
  • Termelőgépek hatékonyságának javítása, állásidők, veszteségek, selejt csökkentése technikai fejlesztések útján
  • A termelés folyamatosságának biztosítása; gépek, berendezések rendszeres felügyelete, a gyártás során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása
  • Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégezésének felügyelete, a berendezések fejlesztése, a berendezések karbantarthatóságának javítása
  • Kapcsolattartás a gépek/berendezések szállítóival, részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben

Követelmények

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Gépész/Mechatronikai mérnöki/üzemmérnöki / villamosmérnöki végzettség, diploma megléte
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Amit Partnerünk kínál:

  • Piacképes tapasztalatnak megfelelő jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások
  • 13. havi juttatás
  • Lojalitási bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Ideiglenes szállás lehetőség
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kolléga egy fiatalos, gyakorlatias mérnök csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari cég folyamataiba.

Munkavégzés helye

Sopronkövesd