KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Orosháza)

A hirdetés már lejárt!

A karbantartó mérnök feladata a termelő gépek folyamatos üzemeltetésének biztosítása.

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Tervezed a termelő berendezéseink folyamatos üzemeltetéséhez, hibaelhárításhoz szükséges feladatokat (autóipari forgácsoló, megmunkáló berendezések és automatizált szerelőgépek, robotcellák)
  • A karbantartási terveket készítesz, majd megvalósulásukat nyomon követed
  • Gondoskodsz a karbantartáshoz szükséges eszközök beszerzéséről és kapcsolatban állsz a külső szerviz partnerekkel
  • Elemzéseket készítesz a hozzád tartozó karbantartási projektek beüzemeléséről, gépek meghibásodásairól
  • Szakmai tudásoddal támogatod és irányítod egy 10-15 fős hibaelhárító csoport napi feladatait

Ami ehhez a munkához szükséges:

  • Gépészmérnök vagy karbantartó szakmérnök / mechatronikai mérnök végzettség
  • Gyakorlatorientált gondolkodásmód
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Előny:

Hasonló szakterületen szerzett szakmai tapasztalat

Linamar Hungary Zrt.

www.linamar.hu

Orosháza