Karbantartó mérnök (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

A csapat bővülése miatt az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Karbantartó mérnök

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő gépek és perifériák üzemeltetése, karbantartása;
  • Karbantartási és javítási tervek elkészítése és végrehajtása;
  • Javító intézkedések alkalmazása;
  • A karbantartó kollégák szakmai felügyelete és fejlesztése;
  • Külső szolgáltatók munkájának felügyelete;
  • Megelőző karbantartási intézkedések folyamatos fejlesztése;
  • A gyártás folyamatos fejlesztése, a hatékonyság növelése a gépek megbízható működésével;
  • Javaslattétel gépek fejlesztési lehetőségeire (pl. automatizálási projektek);
  • Részvétel a váratlan gép meghibásodások javításában, a probléma megoldásában;
  • Együttműködés a társosztályokkal (folyamatmérnökség, minőségügy, termelés);
  • Pót- és tartalék alkatrészek rendelése, nyomonkövetése;
  • Jelentések, kimutatások készítése a karbantartás vezető részére;
  • Tevékenységhez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépész-, villamos-, automatizálási-, mechatronikai mérnök);
  • 3D tervezői ismeretek;
  • Elektromos vezérlések, kommunikációs rendszerek, szenzorok, analóg és digitális jelfeldolgozás területén szerzett ismeretek;
  • Hasonló munkakörben, gyártásban szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Összetartó, támogató csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Cafeteria és bónusz.

Előnyök

  • PLC ismeretek;
  • Műanyag feldolgozó gépek és perifériák ismerete (Engel, Arburg, Krauss Maffei);
  • Műanyag fröccsöntő gépek, szerszámok karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • Műszaki műanyagok tulajdonságainak és feldolgozásának technológiai ismerete;
  • Darukezelői, targonca vezetői jogosítvány;
  • Gyáriparban szerzett tapasztalat;
  • Német nyelv ismerete.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest