Karbantartó mérnök (Veszprém)

Szeretnéd támogatni megszerzett tudásoddal a jövőt? Érdekel a fejlesztés, az innovatív automatizálás, a szenzorgyártás, és szívesen dolgoznál egy elhivatott csapatban, amely munkájával magas minőséget képvisel?

Ha a válaszod igen, jelentkezz veszprémi székhelyű megbízónkhoz Karbantartási mérnök pozícióba.

Karbantartó mérnök

Feladatok

A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása, a gyártásban fellépő problémák analizálásával, gyökér ok keresésével, korrekciós intézkedések javaslatával

Karbantartási adatbázisban szereplő adatok felhasználásával összehasonlító elemzések elvégzése a hatékonyságfejlesztés érdekében

Karbantartási tervek, munkautasítások felülvizsgálata, műszaki dokumentációk naprakészen tartása

Termelő gépek és eszközök ismétlődő hibáinak feltárása, a hibák elhárítására javaslat tétel és ezek nyomon követése

Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel

Új gyártó berendezések beüzemelésében való közreműködés, meglévő berendezések fejlesztésére javaslattétel és megvalósítás lebonyolítása

Követelmények

Villamos -, Gépész- vagy Mechatronikai mérnök végzettség

TPM rendszer és megelőző karbantartási technikák ismerete

Gyártási technológiák ismerete

Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Adatbázis elemzési képesség

Kommunikációképes angol nyelvismeret

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkába járási támogatás

Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)

Szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség

Home office lehetőség, rugalmas munkaidő

Veszprém