Karbantartó mérnök (Dunaföldvár)

Partnerünk többféle terméket előállító biofinomítót üzemeltet Magyarországon.  A biofinomító világszínvonalú termelési eljárásokat alkalmaz, és élen jár az új bio-alapú technológiák fejlesztésében is. Ez Európa legnagyobb egy telephelyen található etanolgyártó biofinomító üzeme, amely a termelési hatékonyságot illetően is a világ élmezőnyéhez tartozik.

Hozzájuk keresünk most egy tapasztalt, határozott kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Karbantartó mérnök - Új árpa üzem, energia üzem és biogáz üzem területre

Karbantartó mérnök

Feladatok

Munkakör célja:

Karbantartások és azokhoz kapcsolódó döntések előkészítése, koordinálása és a munkák felügyelete. Karbantartási vezető szakmai támogatása.

Főbb feladatok:

  • Folyamatosan egyeztet a karbantartás többi munkatársával a területen folyó munkákkal kapcsolatban
  • Részt vesz a szükséges anyagok, berendezések, szolgáltatások és dokumentációk beszerzésében amelyek szükségesek a karbantartáshoz.
  • Megtervezi a karbantartási tevékenységek idejét, a termeléssel egyeztet a lehetőségekről a kiesési idő minimalizálása érdekében.
  • Leállási terv elkészítése és az ehhez szükséges erőforrások megtervezése, ütemezése, igénylés.
  • A vonatkozó biztonsági szabvány és szabály betartása
  • A tervezett/tényleges karbantartási tevékenységekről készült statisztikák és jelentések elkészítésének segítése.

Követelmények

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai / Egyetemi mérnöki diploma Karbantartási vagy műszaki területen
  • robbanásvédelmi szaktanfolyam
  • tűzvédelmi szakvizsga (1-s és 2-es típus)
  • 5 éves karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Egyéb elvárások:

  • A vonatkozó ISO és egyéb minőségi előírások betartása (ISCC, GMP+, HACCP)
  • Az éves képzési tervben szereplő ismeretbővítő oktatásokon, továbbképzésekben, a minőségirányítási, környezetirányítási, munkavédelmi, tűzvédelmi oktatásokon való részvétel.

Amit kínálunk

Mindezért cserébe:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Kedvezményes napi melegétel vásárlási lehetőség
  • Szemüveg támogatás
  • Elismerés és díjazás program

Munkavégzés helye

Dunaföldvár

Dunaföldvár