Karbantartó mérnök (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, kis létszámú termelő üzembe keresünk karbantartásban tapasztalt mérnök kollégát:

Karbantartó mérnök

Feladatok

  • Termelő gépek karbantartásának tervezése;
  • Két fő karbantartó technikus kolléga munkájának mérnöki támogatása, hibaelemzés, megoldási javaslatok kidolgozása;
  • Részvétel a meghibásodások gyors és hatékony elhárításában;
  • Gépek, berendezések javításában, telepítésében történő aktív részvétel;
  • Gépfelújítási feladatok: a gépek korszerűsítése, felújítása, beleértve a vezérlőrendszerek és mechanikai alkatrészek fejlesztését;
  • Megelőző karbantartási feladatok szervezése, ellátása;
  • SAP rendszerben történő dokumentáció vezetése;
  • A szükséges alkatrészek, szerszámok beszerzése.

Elvárások

  • Mérnöki felsőfokú végzettség (villamos / gépész /mechatronika;
  • Kommunikáció képes angol VAGY német nyelvismeret (műszaki szaknyelv is);
  • PLC, Fanuc vezérlés ismerete;
  • Gépfelújításban szerzett tapasztalat;
  • Szerszámgépek alapos ismerete;
  • Hidraulikai és pneumatikai alapismeretek;
  • Ipari karbantartási környezetben szerzett tapasztalat;
  • Utazási hajlandóság (Európán belül).

Amit kínálunk

  • Kisebb szervezet, stabil nemzetközi háttérrel;
  • Épülő csapat, fejlődési lehetőség;
  • Anyagi- és emberi megbecsülés;
  • Alapbéren felüli egyéb juttatások (bónusz, 13. havi bér, bejárási költség térítése).

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár