Karbantartó mérnök (Esztergom régió) (Dorog)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk, a karbantartási csapatba ÚJ kollégát.

A pozíció megnevezése:

Karbantartó mérnök (Esztergom régió)

Feladatok

  • Megelőző karbantartási munkautasítások, check listák készítése;
  • Karbantartások dokumentálása;
  • Karbantartási tervek készítése és ütemezése;
  • Karbantartási elemzések készítése, kiértékelése;
  • Pótalkatrészek meghatározása, feltöltése a vállalatirányítási rendszerbe;
  • Karbantartási anyagok raktározásának felügyelete;
  • Prediktív karbantartások bevezetése, adatokból javítások ütemezése
  • Alvállalkozók irányítása.

Elvárások

  • Akár utolsó éves mérnökök VAGY néhány éves tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését várjuk első körben (gépész vagy mechatronikai);
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Határozott, talpraesett személyiséget keresünk.

Amit kínálunk

  • Az utolsó éves pályázók esetében van lehetőség részmunkaidős munkakörre.
  • Korrekt bérezés, béren kívüli juttatások (cafeteria), bejárás támogatás és 13. havi bér.
  • Tanulási, fejlődési lehetőség! Itt a vezető vállalja a leendő kolléga tanítását, fejlesztését és vannak tréning lehetőségek is.

Munkavégzés helye

  • Dorog

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Dorog