Karbantartó mérnök / Maintenance engineer (ZJ) (Alsónémedi)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Karbantartó mérnök / Maintenance engineer (ZJ)

Feladatok:

  • A karbantartási munkák, folyamatok műszaki támogatása, PLC programok programozása;
  • Gépek, berendezések telepítése, módosító, fejlesztő projektjeinek levezénylése;
  • Napi karbantartási, hibaelhárítási tevékenység támogatása;
  • Műszaki projektek támogatása;
  • Statisztikák készítése a karbantartási folyamatok hatékonyságáról, hibaelemzés;
  • Beszállítókkal és partnerekkel történő kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség;
  • Gyártási környezetben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat;
  • Aktív, tárgyalóképes NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Jó szervezőképesség, rugalmasság;
  • Preferált lakhely: Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunaharaszti, Dabas, Budapest-dél.

Munkavégzés helye: Alsónémedi környéke

Alsónémedi