Karbantartó mérnök / maintenance engineer (zj-1822) (Balassagyarmat)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK / MAINTENANCE ENGINEER (ZJ-1822)

Feladatok:

  • A karbantartási munkák, folyamatok műszaki támogatása, hatékonyságának tervszerű növelése, a termelőgépek megbízhatóságának folyamatos javítása, műszaki projektek vezetése;
  • Gépek / berendezések telepítése, módosító, fejlesztő projektjeinek levezénylése;
  • Napi karbantartási, hibaelhárítási tevékenység támogatása;
  • Karbantartási tevékenységek dokumentálása;
  • A karbantartó kollégák szakmai támogatása;
  • Statisztikák készítése a karbantartási folyamatok hatékonyságáról;
  • Hibaelemzések készítése, problémamegoldó intézkedések kezdeményezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny);
  • Gyártó cégnél szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • Tárgyalóképes, aktív ANGOL nyelvtudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • LEAN ismeretek előny;
  • Kiváló problémamegoldó képesség.

Amit a megbízó kínál:

  • Kiváló lehetőség ambiciózus, tanulni vágyó, eltökélt fiatalok számára!
  • fejlődési lehetőség, támogató légkör;
  • versenyképes jövedelem és béren felüli juttatási csomag;
  • költözés esetén LAKHATÁSI TÁMOGATÁS és havi kétszeri HAZAUTAZÁS térítése;

Munkavégzés helye: Balassagyarmat

Balassagyarmat