Karbantartó, műhely szervizes - Havi br. 450-550.000 Ft (Debrecen)

Karbantartó, műhely szervizes

álláslehetőség! Ne habozz a jelentkezéssel!

Hosszútávú munkalehetőség teljeskörű bejelentéssel, Cafeteria rendszerrel, 13. havi fizetéssel, bejárás támogatással!

Feladatok:

  • gépek szervizelése, javítása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • gépek átadása/átvétele a telephelyen
  • gépek működési, szerkezeti és pontossági vizsgálatainak elvégzése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szakmunkás végzettséggel rendelkezel (pl.: autószerelő, géplakatos, villanyszerelő)
  • min. 2 éves karbantartói/szervizes tapasztalatod van
  • pontos munkavégzés jellemez

Előnyök:

  • nehézgépkezelői jogosítvány
  • heggesztői végzettség
  • tűzvédelmi szakvizsga

Munkarend:

  • 1 műszak

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Azonnali kezdési lehetőség!

Bérezés:

  • br. 450.000-550.000 Ft

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.

Debrecen