Gondnok (Törökszentmiklós)

Törökszentmiklósi telephelyünkre keresünk megbízható munkaerőt, aki képes telephely működése során felmerülő változatos feladatok megoldására és ellátására. A munkára megváltozott munkaképességű és egészséges jelentkezők egyaránt pályázhatnak.

Gondnok

Feladatok

  • Takarítás: A telephely belső területeinek napi szintű tisztítása és rendben tartása
  • Karbantartás: A telephely körül karbantartási munkák elvégzése
  • Kerti munkák elvégzése: A telephelyhez tartozó telek rendben tartása
  • Telephely ellenőrzése, gondnoki feladatok

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Önálló feladatmegoldó készség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett jogviszony
  • Fix alapfizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Igény esetén bővíthető munkakör

Felvétel esetén 4 órás próba időszak, ami később teljes munkaidőre bővíthető

Emailben önéletrajzzal és/vagy motivációs levéllel.

Törökszentmiklós