Karbantartó munkatárs (Budapest keleti része) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Karbantartó munkatárs (Budapest keleti része)

Feladatok

  • Fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések karbantartása, javítása és karbantartási dokumentációinak vezetése;
  • Termék elvevő robotok karbantartása, javítása;
  • Anyagellátó rendszer karbantartása, javítása;
  • Anyagfelszívók, szárítók, mesterkeverék adagolók, darálók karbantartása, javítása;
  • Pneumatikus gépek karbantartása, javítása;
  • Gépészeti üzemeltetés;
  • Szerszám fűtésszabályozók, temperálók javítása, karbantartása;
  • Mechanikai szerelések és javítások elvégzése.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (minimum szakmunkásképző);
  • Ipari karbantartásban szerzett munkatapasztalat;
  • Ipari gyenge áramú vezérlések és szabályozások ismerete;
  • Megbízható, önálló munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés, kreativitás.

Amit kínálunk

  • Korszerű, high-tech technológia, néhány éves géppark;
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör;
  • Humánus menedzsment;
  • Irodai munkarend;
  • Szakmai fejlődés, állandó kihívások;
  • Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség;
  • Versenyképes bér és juttatások.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/ 294 58 50 (Doros Anna).

Budapest