Karbantartó műszerész (Marcali)

Karbantartó műszerész

Feladatok

  • Három üzemcsarnokunk gépeinek, berendezéseinek, villamos egységeinek önálló javítása, karbantartása
  • Előre meghatározott projektfeladatok elvégzése
  • Felmerülő hibák elhárítása

Elvárások

  • Elektronikai műszerész, erősáramú gépszerelő és/vagy villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • Legalább 3 éves releváns, termelésben töltött szakmai tapasztalat
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozottság
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Több végzettség megléte
  • Számítógépes ismeretek
  • PLC-s hibakeresési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Tervezhető, pontos, határidőn belül történő bérfizetés
  • Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer
  • Idén már 8%-os béremelést hajtottunk végre!
  • Cafeteria juttatások, 13. havi bér
  • Jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat, Csurgó, Barcs, Nagyatád, Kaposvár, Nagykanizsa, Keszthely, illetve további 60 településről
  • Fejlődési-, továbbtanulási lehetőség

Munkavégzés helye

Marcali

Marcali