Karbantartó Pozíció Külföldön! (Ausztria)

Karbantartó Pozíció Külföldön!

Leírás

KÜLFÖLDI MUNKALEHETŐSÉG!

Ha Ausztriába költöznél és már csak a munka hiányzik, akkor ne várj tovább!

Piacvezető partnercégünkhöz keresünk német nyelvtudással rendelkező karbantartó kollégákat!

Feladatok

  • Elektromechanikai gyártórendszerek karbantartása, műszaki szervizelése
  • Hibaelemzés és műszaki problémák hibaelhárítása
  • Működési és biztonsági ellenőrzések elvégzése
  • Optimalizációs intézkedések végrehajtása
  • Rendszerek hatékonyságának javítása
  • Együttműködés műszaki projektek megvalósításában

Elvárások
  • Német nyelvtudás kommunikációs szinten
  • Légy motivált a munkád iránt
  • Mechatronikai technikus vagy villamosmérnök végzettség vagy szakmai gyakorlat,
  • Karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő bérezés
  • KÜLFÖLDI munkalehetőség
  • Szabad hétvégék

Munkavégzés helye

Bischofshofen