Karbantartó, szervizes (Szigetszentmiklós)

Karbantartó, szervizes

álláslehetőség Szigetszentmiklóson!

Ne habozz a jelentkezéssel!

Hosszútávú munkalehetőség teljeskörű bejelentéssel, Cafeteria rendszerrel, 13. havi fizetéssel, bejárás támogatással!

Feladatok

  • gépek szervizelése, javítása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • gépek átadása/átvétele a telephelyen
  • gépek működési, szerkezeti és pontossági vizsgálatainak elvégzése

Te vagy az ideális jelölt, ha..

  • szakmunkás végzettséggel rendelkezel (pl.: autószerelő, géplakatos, műszerész, villanyszerelő)
  • min. 2 éves karbantartói/szervizes tapasztalatod van
  • pontos munkavégzés jellemez

Munkavégzés helye

  • Szigetszentmiklós

  • Azonnali kezdési lehetőség!
  • Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal.
Szigetszentmiklós