Karbantartó szerviztechnikus (Budapest)

Karbantartó szerviztechnikus munkakörbe keressük munkatársunkat

Több mint 30 éves kaputechnikai szakszervizünkben oktatóink biztosítják számodra a szakmai fejlődést és tanulást, emellett változatos helyszíneken dolgozhatsz, mivel cégünk az egész országban jelen van. Mindegy, hogy lakatossághoz vagy elektromossághoz értesz jobban, a másikat megtanítjuk. Foglalkozunk Veled, és egy összetartó csapat tagja lehetsz

Feladatok

  • Kaputechnikai termékek telepítése, szervizelése napi szinten, több külső helyszínen (hibakeresés, hiba megállapítása, hibajavítás)

Elvárások

  • Ív hegesztési / hegesztési gyakorlat (minősítés előnyt jelent)
  • Min. szakmunkás bizonyítvány (lakatos, karosszéria lakatos, géplakatos, gépszerelő) vagy különböző elektromos berendezések működési elvének ismerete és azok szervizelésében való jártasság (0-3 éves munkatapasztalat)
  • Min. szakmunkás bizonyítvány (villanyszerelő vagy elektromos szerelő technikus vagy műszerész)
  • B kategóriás jogosítvány (a munka napi szinten több kiszállást jelent, kétszemélyes csapatokban)
  • Jó kommunikációs készség (kollégákkal és ügyfelekkel)
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Kaputechnikai eszközök szervizében/telepítésében szerzett tapasztalat
  • Klímaszerelésben szerzett tapasztalat
  • Tűzgátló nyílászárók karbantartásához tűzvédelmi szakvizsga (1-es és 4-es modul)
  • Hidraulikus berendezések szervizelésében való jártasság
  • Lakatos munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást és fejlődést
  • Tisztességes, korrekt, versenyképes bérezési rendszert
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő cégcsoportban
  • Jó hangulatú, összetartó, támogató csapatot
  • Közösségi programlehetőségeket (kerékpártúra, vitorlázás, külföldi szakmai és szabadidős kirándulások)
  • Profi munkakörnyezet mellett konditermet személyi edzővel, szaunát és masszázst.

Egyéb információ az állásról

  • Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete, esetenként vidék
  • Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat

  • Ha testhezállónak érzed a munkakört, és hosszú távú munkakapcsolatot keresel, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod.
Budapest