Karbantartó technikus (Budapest)

A világ vezető outdoor médiavállalata megbízásából, határozatlan szerződéssel, teljes bejelentéssel hétköznap 7.00-15.30-ig tartó, budapesti munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó technikus

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés,
  • Fizikai teherbírás, 50 kg+ eszközök mozgatásánál,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin,
  • Magasszintű műszaki érzék és gyakorlat,
  • Karbantartáshoz szükséges alap kisgépek (pl. sarokcsiszoló, fúró, dekopírfűrész, bit tokmányos behajtó, stb.) ismerete, rutinszerű használata,
  • Hegesztésben való jártasság,
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelési képességek,
  • Alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek (szoftverek)

Előnyt jelent:

  • Villanyszerelési és lakatos tapasztalat,
  • Anyagmozgatógép kezelői bizonyítvány (béka, targonca) megléte,
  • Elektromos és benzines munkaeszközök (flex, plazmavágó) kezelési rutinja

Feladatok:

  • Budapesti, esetenként vidéki utasvárók karbantartása, javítása,
  • Közterületeken lévő hirdetőeszközök, utasváróberendezések biztonságos telepítése,
  • Berendezések állapotának ellenőrzése, azokról hibajegy felvétele, állapotrögzítés fényképezéssel, telefonos applikáción keresztül,
  • Kézi vagy gépi anyagmozgatás (targonca) a kijelölt tárolóhelyekre,
  • Szállítmányok fogadása, kirakodása,
  • Raktár/telephely leltározásában és készleteinek selejtezésében, bontásában való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható nemzetközi vállalati háttér,
  • Cafeteria (SZÉP kártya) és egészségbiztosítás,
  • Céges telefon magánhasználatra is,
  • 30 GB internethasználat,
  • Kiegyensúlyozott munkahelyi környezet, családias légkör, támogató vezetők,
  • Tiszteletben tartjuk a magánéleted: nincs túlóra, vagy ha mégis előfordul - minden esetben előre egyeztetjük veled,
  • Kávé, tea, jó társaság - ez jellemzi a mindennapokat,
  • Közös csapatépítő programok, remek hangulat

Budapest