Karbantartó Technikus (Nyírbátor)

Karbantartó Technikus

  • összeszerelési és csomagolási folyamatok támogatása,
  • termelő berendezések tervezett karbantartásának elvégzése,
  • gépek rendelkezésre állásának biztosítása, üzemeltetése,
  • egyéb termeléssel kapcsolatos műszaki feladatok elvégzése.
  • középfokú műszaki vagy villanyszerelői végzettség,
  • ismeretek az alábbi műszaki területek valamelyikén (rajz olvasás, alkatrész ismeret): elektronika, elektrotechnika, pneumatika, elektro-pneumatika ,finommechanika, gépészeti ismeretek,
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • számítástechnikai ismeretek,
  • jó problémamegoldó készség,
  • nyitottság új technológia megismerésére,
  • felelősségteljes munkavégzés.
  • releváns, gyártó környezetben szerzett műszaki tapasztalat.
  • korszerű termelőberendezések és folyamatok,
  • teljes alkatrész- és szerszámellátottság,
  • szakmai továbbképzések elektronika, pneumatika területén,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • munkavállaló-központú vállalati kultúra,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • higiénikus és tiszta munkakörnyezet,
  • támogató munkahelyi légkör,
  • versenyképes bérezés,
  • széleskörű juttatási rendszer (bónuszok, emelt összegű Cafetéria),
  • ingyenes buszjárat közel 100 településről.

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Nyírbátor