Karbantartó technikus (Devecser)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk cége

Karbantartó technikus

munkatársat keres.

Feladatok

  • Hibakeresés elektronikai és műszaki rajzok alapján.
  • A termelés működését biztosító technikai berendezések üzemelésének biztosítása.
  • Gyártó berendezések megelőző karbantartásának elvégzése.
  • Diagnosztikai programok használata, hibanaplók letöltése, hibák elemzése.
  • Az elvégzett szervizelési munkálatok precíz dokumentálása.
  • Aktív részvétel egy fejlődő cég minőség alapú szolgáltatás szemléletének kialakításában.

Elvárások

  • Elektrotechnikus (erősáram)
  • Elektromos rajzolvasás.
  • Mérőeszközök használata.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Precíz munkavégzés, és munkadokumentáció.
  • Határozottság, döntésképesség, feladatok rangsorolásának képessége.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Több műszakos műszakrend vállalása.
  • Gyártóüzemi karbantartói tapasztalat.
  • Logikus gondolkodás.

Előnyök

  • Különböző szivattyúk javításában szerzett tapasztalat.
  • Pneumatikai és mechanikai ismeret.
  • Pneumatika rajzolvasás.
  • Angol nyelv.
  • PLC, vezérlés ismerete. Számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Munkába járás támogatása.
  • Korrekt, teljesítmény alapú bérezési rendszert.
  • Stabil vállalati háttér.
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok az első naptól kezdve.
  • Speciális területen, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Szakmai fejlődést és a feladattal kapcsolatos képzést.
  • Lendületes, motivált csapat

Munkavégzés helye

Devecser

Devecser