Karbantartó Technikus (Budapest)

Érdekel a gyógyszeripar? Szuper vagy a gépek üzembentartásában és a hibák feltárásában? És még angolul is tudsz?

Akkor Téged keresünk!

Dán gyógyszeripari nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünk keres dinamikus karbantartó csapatába technikus kollégát.

FMD gépkezelő technikus - karbantartó

Feladatok

  • termelésben és belső nyomdában lévő FMD szerializációs gépek üzembentartása
  • felmerült hibák feltárása, elhárítása, naplózása
  • az üzem területén lévő ETO gépek üzembentartása
  • ütemezett karbantartások elvégzése, naplózása
  • időszakos kalibrálások elvégzése, naplózása

Követelmények

  • Középfokú végzettség, mechanikai, elektronikai és számítástechnikai ismeretek
  • Komplex műszaki problémák megértése, átlátása, mechanikai és elektronikai egyaránt
  • Műszaki és kapcsolási rajzok olvasása, megértése
  • Hajlandóság az állandó tanulásra, fejlődésre, új rendszerek megértésére, használatára
  • Angol nyelv alapfokú ismerete, az angol nyelvű dokumentumok használata, megértése
  • A leendő kollégától nagyfokú rugalmasságot várunk a munkaidő beosztás tekintetében. Jellemzően hétfő és péntek között kell jönnöd dolgozni, 8:00-17:30 között, 8 órás beosztás szerint. Továbbá, ad-hoc jelleggel szombati munkavégzést is tudnod kell vállalni.

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • BKV bérlet, munkába járás támogatása
  • OTP SZÉP Kártya
  • Bónusz lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest