Karbantartó technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Csatlakozz hozzánk

Karbantartó Technikus

pozícióba!

A nemzetközi Corinthia szállodalánchoz tartozó óbudai Thermal Hotel Aquincumba keressük új csapattagunkat karbantartó technikus pozícióba.

Feladatok

  • A szállodában lévő műszaki rendszerek karbantartása / javítása ( Fűtési- hűtési- vízrendszerek, vezérlések, elektromos eszközök, világítás )
  • Műszaki berendezések állapotának napi ellenőrzése, beállítása ( szivattyúk, motorok; hőmérsékletek, nyomások )
  • Szobai vegyes hibák javítása ( ajtók, ablakok, szekrények, fürdőszoba berendezések )
  • A szálloda általános karbantartási és javítási feladatainak ellátása
  • Terv szerinti megelőző ill. éves karbantartási tevékenységek ellátása

Elvárások

  • Szakirányú, középfokú végzettséggel rendelkezik (gépész/gépésztechnikus/villanyszerelő/műszerész)
  • Legalább két éves szakmai gyakorlata van (szállodai tapasztalat előny)
  • Több műszakos munkarendet vállal
  • Önállóan vagy csapatban, precízen végzi munkáját

Amit kínálunk

  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk saját étkezőnkben
  • Térítésmentesen használhatod szállodánk SPA és Fitness részlegének szolgáltatásait
  • Ingyenesen parkolhatsz a saját parkolónkban
  • Kedvezményes szálláslehetőséget biztosítunk szállodaláncolatunknál
  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil háttérrel rendelkezünk már 30 éve

****Aquincum, több van bennünk.****

Budapest