Karbantartó technikus (Nyíregyháza)

A mintegy száz éves múltra visszatekintő, németországi székhelyű autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Járműkarosszéria karbantartó technikus kollégát új, Nyíregyházán épülő telephelyére.

Karbantartó technikus

Feladatok

  • Karbantartási munkák elvégzése a járműkarosszériagyártás rendszerein és berendezésein
  • Hibák azonosítása, elemzése és javítási intézkedések kezdeményezése a gyártási folyamatokban
  • Gépek és eszközök javítása az állásidő csökkentésére és a folyamatos termelés biztosítására
  • Gyors reagálás termelési zavarokra vagy vészhelyzetekre
  • Pontos nyilvántartás vezetése az elvégzett karbantartásokról és javításokról
  • Folyamatoptimalizálási lehetőségek azonosítása és hatékonyságnövelés
  • Pótalkatrészek és fogyóeszközök kezelése és megrendelése
  • Biztonsági és környezetvédelmi előírások betartása
  • Képzéseken való részvétel az új technológiák elsajátítása érdekében
  • Együttműködés más részlegekkel a gyártás zavartalan működésének biztosítására

Követelmények

  • Műszaki területen szerzett végzettség
  • Tapasztalat gyártóberendezések karbantartásában, ideális esetben az autóiparban vagy feldolgozóiparban
  • Ismeretek gépek és elektromos rendszerek hibadiagnosztikájában és javításában
  • Műszaki rajzok és utasítások értelmezése
  • Megbízhatóság, felelősségtudat, jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Hajlandóság műszakos munkára és ügyelet vállalására
  • Biztonságtudatosság és a biztonsági előírások betartása

Előnyt jelent:

  • Középszintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Szakmai tapasztalattal és tudással egyenértékű bérezés
  • Német nagyvállalati, multinacionális környezet
  • Stabil, hosszútávú karrier, folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséggel
  • Részvétel egy új gyár termelésének beindításában

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza