Karbantartó technikus (SMT) (WHC011184) (Győr-Moson-Sopron megye)

Karbantartó technikus (SMT) (WHC011184)

Győr-Moson-Sopron megyei elektronikai berendezéseket gyártó partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: KARBANTARTÓ TECHNIKUS (SMT)

Feladatok:

  • SMT termelés támogatás
  • A gyártósori berendezések hibáinak gyors és hatékony javítása
  • Operatív karbantartási tevékenységek elvégzése
  • Megelőző karbantartás elvégzése, dokumentálása
  • Forrasztó berendezés és szállítórendszerek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
  • Aktív részvétel az innovációs projektekben
  • Közreműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai/mechanikai végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat elektronikai folyamatgyártásban
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Elektronikai áramkörök hibakeresésében és javításában való jártasság

Munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron megye