Karbantartó/gépkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapest XXI. kerületében lévő élelmiszeripari vállalathoz keresünk 1 műszakba karbantartó/gépkezelő kollégát. Ha szeretnél egy családias közegben dolgozni, ahol szabadok a délutánjaid és a hétvégéid, akkor várom jelentkezésed.

Karbantartó/gépkezelő

Feladatok

  • élelmiszeripari gépek tervszerű megelőző- és rendkívüli karbantartása,
  • gyártás közbeni kezelése, üzemeltetése, átállítása, hibaelhárítása
  • felújítási munkálatokban való részvétel,
  • egyes gépek működtetése/kezelése.

Követelmények

  • műszaki tapasztalat/végzettség
  • hasonló, ipari terület üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • üzemi terület tisztántartása, egyéni higiénia betartása

Előnyt jelent:

  • élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarendet hétfőtől péntekig (06:00 - 14:30)
  • hosszú távú munkalehetőséget teljes munkaidős munkaviszonnyal
  • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőséget
  • céges mobiltelefont
  • élet- és balesetbiztosítást
  • ingyenes parkoló használatát vagy kerékpártárolót
  • stabil, megbízható vállalati hátteret
  • munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest