Karosszéria lakatos (Budapest)

A Carnet M5 TOYOTA márkeszervizébe

Karosszéria lakatos

munkatársat keresünk.

Feladatok

  • sérült gépjárművek karosszéria javítása,
  • karosszéria elemek bontása, összeépítése és felszerelése,
  • lakatos és hegesztési munkák elvégzése,
  • együttműködés a fényezőműhellyel.

Elvárások

  • karosszéria lakatos végzettség,
  • tapasztalat a sérült autók javításában,
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • főállású, bejelentett alkalmazotti jogviszony,
  • teljesítményarányos, vonzó kereseti lehetőség,
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér (700 fős CarNet cégcsoport),
  • jól felszerelt, modern műhely,
  • szakmai támogatás, továbbképzés,
  • családias hangulat.

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Gyáli út 40.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a BÉRIGÉNY megadásával és a pozícióra való hivatkozással online, vagy a +3630-338-9669-es telefonszámon.

Budapest